<- wróć do poprzedniej strony

Zobacz opinie kilku z setek osób, które już skorzystały i korzystają nadal z treningu 15 minut:

Szukałem łatwych ćwiczeń na mięśnie brzucha w Internecie i natknąłem się na tą stronę. Pobierznie przejrzałem zdjęcia i kilka haseł, po czym wróciłem do wyszukiwania innych sposobów szybkiego pozbycia się wałeczków na brzuchu, które od jakiegoś czasu stały się moim problemem nr 1. Nie znalazłem jednak nic, co nie wymagałoby żmudnych treningów bądź sprzętu, na który mnie nie stać. Odnalazłem ponownie stronę Trening 15 minut i zdecydowałem się na zakup książki, która w przypadku, gdyby nie odpowiadała moim potrzebom, stanowiłaby prezent dla siostrzeńca. Książka ta okazała się rewelacyjną inwestycją, która zmieniła zarówno mój wygląd zewnętrzny, jak również samopoczucie. Trenuję zgodnie z diagramem, nie tylko mięśnie brzucha. Polecam wszystkim znudzonym wylewaniem potu na siłowniach, zmęczonym dietami cud i każdemu dbającemu o siebie.

Piotr W., Wrocław

Treściwa lektura. Przystępny język, bez zbędnych informacji, które w większości podobnych książek się po prostu opuszcza. Po zakupie książki, skusiłem się na e-booka. Jestem zadowolony z efektów.

Michał M., Kraków

Książkę kupiłam, ponieważ jakiś czas temu zaczęłam się interesować ćwiczeniami fizycznymi, sportami a nawet kulturystyką. Mam wiele poradników, jak trenować. Tylko w tej książce ćwiczenia podzielone są na 15 minutowe sesje. Efekt ćwiczeń jest fajny. Oczywiście kulturystką nie zostanę, poświęcając tylko kwadrans na trening wybranej partii mięśni :), ale mój brzuch, ramiona i łydki wyglądają na ładnie wyrzeźbione.

Monika B., Rawicz

Ćwiczę z tą książką od ponad miesiąca i już widzę efekty! W tym samym czasie zapłaciłbym ponad 120 zł za możliwość trenowania na siłowni. Zajęłoby mi to jakieś 16 godzin, nie biorąc pod uwagę drogi z pracy do wybranego obiektu sportowego. Rachunek jak dla mnie jest prosty - wolę 15 minut każdego dnia rano. Autor pewnie zna bolączki mieszkańców dużego miasta i pracy do późna, zazwyczaj w pozycji siedzącej. Książkę oceniam na 5.

Pozdrawiam, Łukasz K. z Warszawy

Dodaj swoją opinię na temat Treningu 15 minut:


Podpis:

<- wróć do poprzedniej strony